تکالیف تابستانه

طرح تثبیت و تعمیق یادگیری در گلستان فروغ


ایجاد هیجان در دنیایی که تکنولوژی دانش آموزان را خیلی زود به فضاهای لذت بخش می برد، سخت و سخت تر شده است. از این رو معتبرترین روش برای جذب دانش آموزان و درگیر کردن آنها با امر آموزش، فعالیتهای تلفیقی، هنرهای دستی خلاق و حل مسئله است. وقتی دانش آموزان خود مسئول حل مشکلات زندگی واقعی خود می شوند؛ ابزاری در اختیارشان قرار داده ایم تا بتوانند راه حل های منحصربه فرد خود را ارائه دهند و از روشهای خود در جهت یادگیری استفاده کنند. در این روش کنجکاوی طبیعی و میل دانش اموزان به کشف و خلاقیت زنده می شود و هدف " پرورش مهارت، حل مسأله و خلاقیت دانش آموزان " شکوفا و قابل دستیابی می گردد. لذا برای نیل به این هدف در راستای طرح تثبیت و تعمیق یادگیری با برقراری ارتباط درست با مطالب آموزشی، خانواده و مدرسه، نوع دوستی،  احترام و مسئولیت پذیری نیز تحقق می یابد.
در این تابستان گرم و دوست داشتنی، دست ورزی با افزایش دایره ی لغات، شناخت حواس پنجگانه، علاقه به کارگروهی، آشنایی با مفاهیم قابل درک و کاربردی ریاضی، علوم، مطالعات و ... همراه با تفکر نقاد و گفتگوی موثر میان خانه و مدرسه از طریق روابط عمومی و سایت مدرسه مورد انتظار است.
جهت مشاهده تکالیف تابستانه هر ماه به منوی بانک سوالات مراجعه کنید، یا پایه مورد نظر خود را انتخاب و سوالات را دریافت کنید. لطفا تکالیف حل شده را تا پایان تیر ماه 97 به واحد روابط عمومی گلستان تحویل دهید.
                                                  
 
           


 
   
   1397/4/10 12:30