کارگاه آموزشی دهمین هادی صراط المستقیم

اختتامیه جشنواره امام‌‌شناسی مصباح الهدی با محوریت امام هادی (ع) برگزار گردید.

 
گلهای گلستان فروغ در راستای طرح امام شناسی مصباح الهدی کارگاهی از مراحل زندگی و سیره و سنت امام هادی(ع) در روز شنبه 25 اسفند ماه 97 با حضور مسئول واحد قرآن و عترت و مسئول سازمان دانش آموزی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک ری در نمازخانه گلستان فروغ برپا کردند.
به گزارش مسئول فضای مجازی، دانش آموزان مراحل میلاد، زندگی، معجزات، دوران خفقان خلفای عباسی و شهادت امام هادی(ع) با اجرای سرود، نمایش، قصه گویی، خطبه خوانی و مسابقه ارائه دادند. در این کارگاه هر یک از دانش آموزان مسئولیت بیان یکی از بخشها را برعهده داشت و به اجرا می پرداخت.
در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری در موضوع ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ اهل بیت عصمت وطهارت (علیهما السلام) و سبک زندگی ایرانی، طرح مصباح الهدی "امام شناسی و سبک زندگی اسلامی " در مدارس تشکیل می شود. این طرح با رویکرد توسعه و تعمیق سیره علمی و اخلاقی نبی مکرم اسلام (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت در مدارس اجرا می شود. مدارس فعالیت خود را در راستای معرفی همه جانبه زندگی نامه، کرامات، حکایات، داستان های کاربردی، احادیث، روایات، سبک زندگی سیره علمی و اخلاقی یکی از معصومین(ع) برنامه ریزی و پیگیری می کنند.

 

 
   1397/12/26 14:06